Infolinia
+48 221 228 874
PN.-PT. 8:30-17:00
Archiwum wiadomości

Aktualności

[Nowe połączenia tanich przewoźników w sprzedaży!]
21.04.2015 Nowe połączenia tanich przewoźników w sprzedaży!

Tanie linie lotnicze takie jak Wizzair i Ryanair wprowadzają do systemu nowe połączenia lotnicze z Polski, jak również dodatkowe połączenia do popularnych europejskich destynacji.

więcej
[Londyn VS Paryż]
17.04.2015 Londyn VS Paryż

Londyn i Paryż. Zainteresowanie biletami lotniczymi do tych dwóch metropolii jest zawsze ogromne, dlatego przygotowaliśmy dla was infografikę, w której porównujemy wydarzenia oraz atrakcje turystyczne Londynu i Paryża po to, aby pomóc wam zdecydować, które z nich odwiedzić jako pierwsze i dlaczego.

więcej
[Do Paryża na własną rękę]
14.04.2015 Do Paryża na własną rękę

Nasza klientka Dominika wysłała do nas opis swojej wycieczki do Paryża, w którą wybrała się razem ze Skyfly.pl. Specjalnie dla was przygotowała kilka porad, jak dojechać z lotniska Beauvais do centrum Paryża, jak uniknąć problemów z pracownikami na lotnisku, gdzie się zatrzymać i najeść. Podpowiemy również, w jaki sposób tanio zwiedzać Paryż.

więcej
[Wizzair otwiera nową bazę operacyjną w Polsce]
10.04.2015 Wizzair otwiera nową bazę operacyjną w Polsce

Już 14 września 2015  w Lublinie zostanie otwarta kolejna, 6 baza operacyjna przewoźnika Wizzair w Polsce, co zapowiada dalszy rozwój taniej linii, która odnosi wielki sukces na rynku europejskim.

więcej

Historia Londynu

Krótka historia Londynu

Londyn jest miasto z bogatą historią. Oto krótka "wycieczka" do historii miasta.

© 1998-2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.          Regulamin  |  Kontakt

IATA accredited agent