Infolinia
+48 222 092 561
PN.-PT. 8:00-18:00
Archiwum wiadomości

Aktualności

[Jak wygląda praca stewardessy?]
11.12.2014 Jak wygląda praca stewardessy?

Latać za darmo po świecie, zwiedzać dalekie zakątki, poznawać inne kultury, poznawać wielu młodych ludzi z różnych krajów i zarabiać fortunę....to wizja wielu młodych ludzi chcących pracować "w chmurach".

więcej
[Niepełnosprawni w podróży]
04.12.2014 Niepełnosprawni w podróży

Według danych Komisji Europejskiej co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma problemy z poruszaniem się środkami masowego transportu. Unijne przepisy regulują jednak obowiązek udzielenia przez przewoźnika niezbędnej pomocy podczas podróży.

więcej
[Ryanair i jego schemat postępowania odprawy online]
28.11.2014 Ryanair i jego schemat postępowania odprawy online

Po zakupieniu biletu lotniczego linii Ryanair, pasażer zobowiązany jest dokonać odprawę online bezpośrednio na stronie internetowej przewoźnika. Odprawa online to zapisanie danych osobowych do systemu linii lotniczej. Jeżeli pasażer nie wydrukuje sobie karty pokładowej, na lotnisku zapłaci karę w wyskości 332 zł na jeden kierunek lotu za odprawę na lotnisku.

więcej
[Podaruj bliskim podróż na Święta]
21.11.2014 Podaruj bliskim podróż na Święta

Gdy jesień już chyli się ku końcowi i zapadamy w świateczną melancholię, wielu z nas wybiera się w coroczną podróż po świecie prezentów. W dzisiejszych czasach już tak rudno wybrać oryginalny prezent, dlatego coraz więcej ludzi swoim bliskim pragnie podarować przeżycia. Spróbowaliście już kiedyś podarować bilet lotniczy? A może w tym roku jest odpowiedni czas na taki prezent i wcale nie musi on być kosztowny.

więcej

Historia Londynu

Krótka historia Londynu

Londyn jest miasto z bogatą historią. Oto krótka "wycieczka" do historii miasta.

© 1998-2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.          Regulamin  |  Kontakt

IATA accredited agent